למה פשוט?

הרעיון שלנו בהוא להנגיש לך מגוון מוצרי נוחות על בסיס קבוע, בעיקר טבקים ומוצרי עישון, בחבילה אחת ומשתלמת, ישירות עד הבית, תוך חיסכון בזמן (איפה יש חנייה ליד פיצוציה?).

 

 

חיסכון בכסף – קנייה מרוכזת וכדאית לחודש, הנאה אמיתית רק ממוצרים איכותיים, ישירות מהיצרנים והיבואנים המורשים ומאחריות מלאה על כל הזמנה, כן אפילו אחריות יש!

הערכות המשתלמות שלנו, כוללות 5 יח’ טבק, פילטרים ונייר לפי בחירה בכמות מותאמת לטבק ומצת איכותי, שלא נתקע בלי אש…

יש לנו את כל סוגי הטבק לגלגול ולמקטרת, סיגרים, תחליפי טבק, פילטרים, ניירות גלגול וכן מגוון רחב של מוצרים משלימים כמו: נרתיקים מהממים (עם אפשרות להדפסה אישית), מצתים, קונוסים, מאפרות אכותיות, קופסאות מתכת מסוגננות, שואב פרורים שולחני, מכשירי גילגול ועוד…

 

בנוסף, באלי עד הבית, מציעים לך מגוון משקאות אנרגיה, בירות וסיידרים ממבשלת “הצבי” הישראלית ואפילו מארזי מתנה מושלמים במגוון אפשרויות לחגים, ימי הולדת וכו’.

לעשות דברים באופן המשתלם יותר:

אנחנו מאמינים בשירות עד הסוף.

המשלוחים מתבצעים תמיד על ידי שליח של , מתי שנח לך בתאום מראש, דבר המבטיח שרות אמין, מקצועי ואיכותי, הכולל אחריות מלאה על כל הזמנה.

אם נפלה טעות מצדנו ואפילו מצדך (כולנו בני אדם), אנו לוקחים אחריות מלאה על כל משלוח שיצא מאתנו וניגע שוב על מנת להחליפו או לזכותו.

איך שלא נהפוך את זה:

בחשבון פשוט של כלל העלויות ברכישת טבק לגילגול ושלל המוצרים המשלימים שלו, אפשר לחסוך הרבה זמן וכסף.

 

בנחסוך לך בכל פעם מחדש את עלות הנסיעה, הפקקים, החנייה, זמן יקר ומבוזבז, רכישות לא מתוכננות “על הדרך” ומחיר גבוה בפיצוציות.

 

אז פשוט – הדרך של עם הערכות המושלמות של טבק, נייר גלגול ופילטרים היא הכי משתלמת!

 

המחירים שלנו בהינם אטרקטיביים והוגנים ביותר ומאפשרים לך לרכוש חבילה אחת ומשתלמת באופן הכי נוח שאפשר ישירות עד הבית.

סגירת תפריט
עגלת קניות Item למחוקd. Undo
  • No products in the cart.
×

עגלת קניות